4. Відносна густина газу Х за воднем дорівнює 21. Обчисліть відносну густину цього газу за

повітрям.СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Карина.

Объяснение:

M(X)=D•M(H2)=21•2•1=42 г/моль

D=M(Х)/M(повітря)= 42/29= 1.448