У якій кількості речовини міститься 3,01·1024 атомів Алюмінію?​


Ответы на вопрос

Отвечает Бауыржан Дамир.

n(Al) = N(Al) : Na = 3,01×10²⁴ : 6,02×10²³ = 5 моль