Скласти рівняння реакцій за поданими схемами. I II а) Al + S = Al2 S3 а) HgО = Hg + O2 б) CH4 =

C + H2 б) CaCO3= CaO + CO2 в) Zn + O2 = ZnO в) Si + O2 = SiO2 г) Li + O2 = Li2 O а) P + S = P2S3 2. Написати рівняння реакцій за такими схемами: а) H2 + Cl2 = HCl а) C + O­2 = CO2 б) Ca + O2 = CaO б) K + S = K2S в) CuO + C = CO2 + Cu в) NaCl + F2 = NaF + Cl2 3. Розставити коефіцієнти в рівняннях. Почніть з елемента, символ якого підкреслено. а) Li2O + H2 = LiOH а) Fe + Cl2 = FeCl3 б) NO + O2 = NO2 4. Написати рівняння реакцій за такими схемами: а) Fe2O3 + H2 = Fe + H2O б) Al + I2 = AI3 5. Вставити в схеми хімічних реакцій пропущені формули і підібрати коєфіцієнти: а) H2O = H2 + ? а) Ag2O = ? + O2 б) ? + Cl2 = PCl 5 б) N2 + ? = NH3 в) B + … = ВO3 в) ? + О2 = Р2О5

Ответы на вопрос

Отвечает Ротарь Анна.

Відповідь:

а) 2Al + 3S = Al2 S3

а) 2HgО = 2Hg + O2

б) CH4 = C + 2H2

б) CaCO3= CaO + CO2

в) 2Zn + O2 = 2ZnO

в) Si + O2 = SiO2

г) 4Li + O2 = 2Li2 O

а) 2P + 3S = P2S3

2. Написати рівняння реакцій за такими схемами:

а) H2 + Cl2 = 2HCl

а) C + O­2 = CO2

б) 2Ca + O2 = 2CaO

б) 2K + S = K2S

в) 2CuO + C = CO2 + 2Cu

в) 2NaCl + F2 = 2NaF + Cl2

3. Розставити коефіцієнти в рівняннях. Почніть з елемента, символ якого підкреслено.

а) Li2O + H2 = 2LiOH

а) 2Fe + 3Cl2 = 2FeCl3

б) 2NO + O2 = 2NO2

4. Написати рівняння реакцій за такими схемами:

а) Fe2O3 + 3H2 =2 Fe + 3H2O

б) 2Al + 3I2 = 2AII3

5. Вставити в схеми хімічних реакцій пропущені формули і підібрати коєфіцієнти:

а) 2H2O = 2H2 + O2

а) 2Ag2O =4Ag + O2

б) P + 5Cl2 = 2PCl 5

б) N2 + 3H2 = 2NH3

в) 2B + 3O2 = 2ВO3

в)4 P + 5О2 = 2Р2О5

Пояснення: