Обчисліть число атомів Гідрогену у 0,5 моль амоніаку NH3.


Ответы на вопрос

Отвечает Найчук Дима.

Дано : n(NH3) = 0,5 моль.

Найти : N(H) = ?

Решение :

n(H) = 3n(NH3) = 3*0,5 моль = 1,5 моль.

N(H) = n(H)*Na = 1,5 моль*6,02*10²³ 1/моль = 9,03*10²³.

Ответ : 9,03*10²³ атомов водорода.

#SPJ1