. Обчисліть, у якій масі азоту ( N2) міститься стільки ж молекул, скільки міститься атомів у

кальції масою 80г. СРОЧНО ПЖПЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Аксенов Данил.

Ответ:

m(N2)=n(N2)*M(N2)=m(Ca)/M(Ca)*M(N 2)=80/40*28=56 г Ответ:

56г