Сіль неорганічного походження складається із 20% Магнію, 27% Сульфуру і 53% Оксигену. Відносна

молярна маса даної речовини складає 120. Визначити формулу сполуки.

Ответы на вопрос

Отвечает Абдраимова Адель.

Объяснение:

w(E)=n•Ar(E)/Mr(сполуки)

MgxSyOz

w(Mg)=x•Ar(Mg)/Mr(сполуки)

x=(Mr(сполуки)•w(Mg))/Ar(Mg)=120•0.20/24= 1

w(S)=y•Ar(S)/Mr(сполуки)

y=(Mr(сполуки)•w(S))/Ar(S)=120•0.27/32= 1

w(O)=z•Ar(O)/Mr(сполуки)

z=(Mr(сполуки)•w(O))/Ar(O)=120•0.53/16= 4

MgSO4