1. Масова частка Магнію у магній броміді складає 13%, а Брому - 87 %. Визнач формулу сполуки. У

відповіді вкажи відносну молекулярну масу сполуки. О 104 О 184 128 О 164 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Нургазы Али.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо кількість речовини магнію і брому:

М(Mg) = 24   M(Br) = 80

n(Mg) = w(Mg)/М(Mg) = 13/24 = 0,542 моль

n(Br) = w(Br)/М(Br) = 87/80 = 1,0875 моль

n(Mg) : n(Br) = 0,542 : 1,0875

Так як індекси мають бути цілі числа, то поділимо обидва на менший, тобтона 0,542 і отримаємо:

n(Mg) : n(Br) = 1 : 2

Отже формула сполуки: MgBr2 - бромід магнію