Об'єм бутану 220 л, згоряє в кисні. Знайти, який об'єм вуглекислого газу утвориться і який об'єм

кисню потрібно використати.​

Ответы на вопрос

Отвечает Габедава Милана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(C₄H₁₀) = 220 г

Найти: V(CO₂) - ?  V(O₂) - ?

Складемо РХР:

 220л           у л                 х л

2C₄H₁₀  +     13O₂     ​→       8CO₂   ​+   10H₂O

n = 2 моль   n = 13 моль   n = 1 моль

         Vm = 22,4 л/моль

V = 44,8 л    V = 291,2 л    V = 179,2 л

220 л (C₄H₁₀)   -  х г  (CO₂​)

44,8 л(C₄H₁₀)   - 179,2 г (CO₂​)

V(CO₂) = 220 * 179,2 : 44,8 = 880 л

220 л (C₄H₁₀)   -  х г  (O₂​)

44,8 л(C₄H₁₀)   - 291,2 г (O₂​)

V(O₂) = 220 * 291,2 : 44,8 = 1430 л