Розрахуйте кількість молекул HCl, кількістю речовини 2,5 моль Срочно помогите!!


Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

Ответ:

Объяснение:

N(HCl) = n(HCl) * Na = 2,5 * 6,02 * 10²³ = 15,05 * 10²³ молекул