Визначте відносні молекулярні маси таких речовин:HCN,CH4,N2,NH3,H2O2


Ответы на вопрос

Отвечает Рововой Алексей.

Ответ:

(H)= 1, C=(12) N=(14)

HCN= 1+ 12+ 14 =27

CH4= 12+ 4×1= 12+4= 16

N2 = 14×2 =28

NH3= 14+ 3×1 =14 +3= 17

H2O2= 2×1 +2×16= 2+ 32= 34