Вкажіть кількість речовини вуг- лекислого газу, маса якого 17,6 г. дам 50 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Бородина Лиза.

Ответ:

Объяснение:

М(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль

n(CO2) = m(CO2) / М(СО2) = 17,6/44 = 0,4 моль