Яка маса купрум (II) оксиду утворилася під час нагрівання в повітрі 32 г міді? БУДЬ ЛАСКА СРОЧНО

ДУЖЕ ТРЕБА​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Ксения.

Відповідь:

40г

Пояснення:

Дано:

m(Cu)=32г

Знайти: m(CuO)-?

2Cu+O2-t->2CuO

m(CuO)=n×M

n(CuO)=n(Cu)

n(Cu)=m/M = 32/64=0,5 моль

m(CuO)=0,5×80=40г