маса етилового спирту 12,6 г. знайдіть об'єм водню, який​ утворився внаслідок взаємодії спирту з

калієм

Ответы на вопрос

Отвечает Акула Вася.
Окей )

2С2Н6О + 2К -> 2С2Н5ОК+Н2
(Я вже урівняла)

Ми знаємо масу С2Н6О = 12,6г

Дальше будем робити пропорцію, але спершу потрібно знайти відносну молекулярну масу спирту.
Mr (C2H6O)= 46г
46/12,6=х/22,4
Звідси:
46•22,4/12,6=81

Всееее, надіюсь допомогла :D