Добрий вечір! Допоможіть мені будь ласка з хімією. Дуже прошу написати з дано та розв'язанням.

Обчисліть кількість речовини що міститься в кальцій оксиді масою 112 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Решанов Даниил.

Ответ:

Ось)

Объяснение:

Дано:

m(CaO)=112г.

n(CaO)-?

----------------

Решение:

1. Визначимо молярную масу оксиду кальцію:

M(CaO)=40+16=56г./моль

2. Визначимо кількість речовини в 112г. оксиду кальцію:

n(CaO)=m(CaO)÷M(CaO)=112г.÷56г./моль=2моль

3. Вiдповiдь: кальцій оксиду масою 112г. відповідає кількость речовини 2моль

Отвечает Кузьмин Константин.

Кальцій оксид має хімічну формулу CaO. Щоб обчислити кількість речовини, необхідно розрахувати, скільки моль кальцій оксиду міститься в 112 г.

Обчислення молярної маси CaO:

Молярна маса CaO = атомна маса Ca + атомна маса O

= 40.08 г/моль + 16.00 г/моль

= 56.08 г/моль

Розрахунок кількості молей CaO:

кількість молей CaO = маса / молярна маса

= 112 г / 56.08 г/моль

= 1.998 моль

Тому, в 112 г кальцій оксиду міститься 1.998 моль

Надіюсь допомогла вам)))