Яку масу сульфатної кислоти можна одержати із сірки, масою 144 г, якщо вихід реакції становить

90%? А.90 г Б.32 г В.397 r Г.441 г Д.98 г

Ответы на вопрос

Отвечает Riskulov Danil.

Відповідь:

S+O2=SO2

2SO2+O2=2SO3

SO3+H2O=H2SO4

w=90%=0,9

M(S)=32г/моль

M(H2SO4)=98г/моль

n(S)=144/32=4,5моль

n(S):n(H2SO4)=1:1

n(H2SO4)=4,5моль

m(H2SO4)=4,5*98*0,9=396,9=397г

В.397 r

Пояснення: