Сіль масою 100 г розчинили у воді масою 900 г. Розрахувати масову частку солі у розчині.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ягодка Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(солі)  = 100 г

m(Н2О) = 900 г

Найти:  w(солі) - ?

Знайдемо масу  розчину:

m(р-ну) =  m(солі) + m(Н2О) = 100 + 900 = 1000г

Обчислимо масову частку солі:

w(солі)= m(солі)/m(р-ну) * 100% = 100/1000 * 100% = 10%