3. Обчисліть відносні молекулярні маси (М,) речовин, формули яких: H,S, CO,, CaO, HgPO,.​


Ответы на вопрос

Отвечает Аравгеев Данил.

Ответ:

H=1

S=32

CO=12+16=28

CaO=40+16=56

HgPO=200+31+16=247