У пробірку з розчином нітратної кислоти доллємо розчин натрій карбонату (або всиплемо суху сіль).

Спостерігаємо бурхливе виділення бульбашок газу HNO3 + Na2CO3 = ........ Допишіть рівняння реакції, вкажіть суму всіх коефіцієнтів. 1) 7 2) 6 3) 8 4) 11

Ответы на вопрос

Отвечает Щербатюк Анна.

Ответ:

2HNO3 + Na2CO3= 2NaNO3 + CO2+ H2O

Сума коефіцієнтів: 2+1+2+1+1=7

Відповідь: 1

Отвечает Соколова Катя.

Ответ:

HNO3 + Na2CO3 = NaNO3 + CO2 + H2O

Сума всіх коефіцієнтів: 6. Відповідь: 2.