до розчину масою 350 г з масовою часткою речовини 12% добавили 100г води. Визначте масову частину

кінцевого розчину

Ответы на вопрос

Отвечает Асатуллина Юлия.

Объяснение:

m1=350г

w1=12%

m(H2O)=100г

w2=?

w(речовини)= m1w1/(m1+m(H2O)) = 350•0.12/(350+100)= 42/450= 0.093 (9.3%)