Обчисліть масу солі, яка утворилася при взаємодіїрозчину аміноетанової кислоти масою 25 г з масовою

часткою 70% із калій гідроксидом срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ :

m(H₂N-CH₂-COOK) = 25,99 г.

Объяснение :

Дано : m(раствора) = 25 г.
ω(H₂N-CH₂-COOH) = 70% = 0,7.
Найти : m(H₂N-CH₂-COOK) = ?
Решение :
УХР - H₂N-CH₂-COOH + KOH ⇒ H₂N-CH₂-COOK + H₂O.
m(H₂N-CH₂-COOH) = m(раствора)*ω(H₂N-CH₂-COOH) = 25 г*0,7 = 17,5 г.
n(H₂N-CH₂-COOH) = m(H₂N-CH₂-COOH) : M(H₂N-CH₂-COOH) = 17,5 г : 75 г ≈ 0,23 моль.
По УХР n(H₂N-CH₂-COOH) = n(H₂N-CH₂-COOK) = 0,23 моль.
m(H₂N-CH₂-COOK) = n(H₂N-CH₂-COOK)*M(H₂N-CH₂-COOK) = 0,23 моль*113 г/моль = 25,99 г.
Ответ : m(H₂N-CH₂-COOK) = 25,99 г.
#SPJ1