Обчислити масу солі, яка утвориться в результаті Калій Оксиду масою 9,4г з ортофосфатною кислотою


Ответы на вопрос

Отвечает Стрепунина Даша.

Ответ:

Дано:

3K₂O + 2H₃PO₄ = 2K₃PO₄ + 3H₂O

m(K₂O) = 9,4 г

m(K₃PO₄) — ?

Решение:

m(K₃PO₄) = n(K₃PO₄) × M(K₃PO₄) = n(K₂O) × M(K₃PO₄) = m(K₂O)/M(K₂O) × M(K₃PO₄) = 9,4 г ÷ 94 г/моль × 212 г/моль = 21,2 г