2)Приготувати 30 г розчину кухонної солі з масовою часткою 10 %


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасюк Даша.

Ответ:

Якщо потрібно приготувати 30 г розчину кухонної солі з масовою часткою 10%, то ми повинні розчинити у воді 10% маси розчину.

Таким чином, маса кухонної солі в цьому розчині буде:

m(кухонної солі) = 0.1 * 30 г = 3 г

А маса води:

m(води) = 30 г - 3 г = 27 г

Тому, щоб приготувати 30 г розчину кухонної солі з масовою часткою 10%, необхідно взяти 3 г кухонної солі та додати до 27 г води.

Объяснение: