!!!СРОЧНО!!! який об'єм карбон (lV) оксиду (н.у) можна одержати з 50 вугілля, масова частка

негорючих домішок у якому складає 4%?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысюк Максим.

Объяснение:

С + О2 = СО2↑

маса чистого, без домішок вугілля

m(C)=50•0.96= 48г

n(C)=m/M= 48/12=4моль

n(C)=n(CO2)

М(СО2)=12+2•16=44г/моль

V(CO2)=n•Vm= 4×22.4=89.6л