Алюміній гідроксид при нагріванні розкладається на алюміній оксид і воду. При реакції утворилося 18

г води. Визначити масу та кількість алюміній гідроксиду, що піддався розкладу​

Ответы на вопрос

Отвечает Шлыкович Оля.

Дано:

m(H2O) = 18 г

Найти:

m(Al(OH)3) - ?

n(Al(OH)3) - ?

Решение:

2Al(OH)3 => Al2O3 + 3H2O

n=m/M

n(H2O) = 18/18 = 1 моль

n(Al(OH)3) = ⅔n(H2O) = 2/3 моль= 0,67 моль(с округлением)

m(Al(OH)3) = 2/3 × 78 = 52 г

Ответ: 0,67 моль; 52 г