Розв’яжіть задачу Який об’єм води утвориться при взаємодії калій гідроксиду масою 40 г з

нітратною кислотою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Соболев Сергей.

Ответ:

1)NaOH+ HNO3= NaNO3+H2O

2)Mr( NaOH)= 23+16+1=40

3)Mr(NaNO3)= 23+14+16*3=85

відповідь: Маса солі NaNO3= 40*85/40= 85г

Объяснение:

думаю так якщо не так ізвини удачи :)