7 Укажіть колір, який виникає під час додавання фенолфталеїну до розчину лугів: а)рожевий б)

червоний в) малиновий г) синій 8Укажіть суму коефіцієнтів у рівнянні взаємодії калій гідроксиду з ортофосфатною кислотою:* а)6 б) 8 в) 9 г) 4 9Укажіть речовину, з якою не взаємодіє натрій гідроксид:* а) барій хлорид б) купрум(ІІ) сульфат в) хлоридна кислота г) сульфур(VІ) оксид

Ответы на вопрос

Отвечает Горшанов Данил.

Відповідь:

7. а) рожевий

Коли фенолфталеїн додається до розчину лугу (основного розчину), він набуває рожевого кольору внаслідок утворення рожевої аніонної форми фенолфталеїну.

8. в) 9

Збалансоване рівняння взаємодії гідроксиду калію з ортофосфорною кислотою має вигляд:

3KOH + H3PO4 → K3PO4 + 3H2O

Сума коефіцієнтів у цьому рівнянні дорівнює 3 + 1 + 3 + 2*3 = 3 + 1 + 3 + 6 = 13. Однак, оскільки нас запитують про суму коефіцієнтів у лівій частині лише рівняння, відповідь 3 + 1 = 4, що не є одним із запропонованих варіантів.

9. г) сульфур(VI) оксид

Натрій гідроксид (NaOH) не реагує з сульфур(VI) оксидом (SO3). Натрій гідроксид є сильною основою, яка реагує з кислотами

Пояснення: