Визначте витрату фосфорної кислоти (32% P2O5) для розкладання фосфориту складу Ca5F(PO4)3 (39,4%

P2O5;). Для вирішення завдання спочатку треба знайти масову частку P2O5 у чистому фосфориті, а потім за пропорцією знайти кількість фосфориту, що містить 39,4 % P2O5

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Руслан.

Ответ:

дано:

P2Os

знайти: w(P), w(O)

Объяснение:

Mr(P₂O)=31-2+16.5 = 142

w(P) = 31-2\142 = 0,4366 або 43,66% відповідь: w(P)=43,66%, w(0)=56,64%