(Одержіть кальцій оксид трьома способами: а)взаємодія простих речовин (рівняння реакції),

б)термічний розклад кальцій карбонату (рівняння реакції), в) термічний розклад кальцій гідроксиду(рівняння реакції).)​

Ответы на вопрос

Отвечает Складчиков Ілля.

Ответ:

а) Ca + O = CaO

б) CaCO3 + H2O = CaO + H2CO3

в) Ca(OH)2 = Cao + H2O