Обчисліть масову частку калій хлориду (КСl), якщо до 120 г розчину з масовою часткою калій хлориду

(КСП)10% додали 8 г цієї речовини.(36) даю 50 балів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Дарья.

Ответ:

Щоб обчислити масову частку калій хлориду (KCl) у кінцевому розчині, потрібно скористатися формулою:

масова частка (KCl) = маса (KCl) / маса (розчину)

Маса KCl - це сума маси KCl, що додається, і маси KCl, що вже є в розчині. Масу KCl, що вже міститься в розчині, можна знайти, помноживши масу розчину на масову частку KCl у ньому.

маса (KCl) = 8 г + 120 г × 0,1 маса (KCl) = 8 г + 12 г маса (KCl) = 20 г

Маса розчину - це сума маси KCl і маси води.

маса (розчину) = 20 г + 120 г маса (розчину) = 140 г

Підставивши ці значення у формулу, отримаємо

масова частка (KCl) = 20 г / 140 г масова частка (KCl) = 0,1429

Масова частка калій хлориду в кінцевому розчині становить 0,1429 або 14,29%.

Объяснение: