У молекулі білка, масова частка Сульфуру в якому дорівнює 0,32 %, є два залишки цистеїну. Яку масу

білка необхідно взяти для одержання 0,5 г цистеїну?

Ответы на вопрос

Отвечает Каленик Дмитрий.

Ответ:все на фото

Объяснение:Масова частка сульфуру в білці дорівнює 0,32%, тобто в 100 г білки міститься 0,32 г сульфуру. Оскільки молекула білки містить два залишки цистеїну, а масова частка сульфуру в цистеїні дорівнює 26,7%, то один залишок цистеїну містить 2 * 26,7% = 53,4% сульфуру.

Тому, масова частка сульфуру в одному залишку цистеїну дорівнює 0,534 * 100% = 53,4%.

Для одержання 0,5 г цистеїну, необхідно взяти масу білки, що містить 0,5 г / 0,534 = 0,936 г або близько 0,94 г білки.

Отже, для одержання 0,5 г цистеїну необхідно взяти близько 0,94 г білки.