розрахувати масу розчиненої речовини та об'єм води, які потрібні взяти для приготування 150 г цукру

з масовою часткою 27% химия 7 класс

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Алина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 150 г

w(цукру) = 27%

Найти: m(р.р) - ? m(Н₂О) - ?

m(р.р) = m(р-ну) * w(цукру) : 100% = 150 * 16% : 100% = 40,5 г

m(Н₂О) =  m(р-ну) - m(р.р)  = 150 - 40,5 = 109,5 г