Який об‘єм вуглекислого газу утворюється при окисненні (згоранні) 450 г глюкози? Даю 20 балів за

це питання

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Бодя.

Дано:

m(C6H12O6) = 450 г

Найти:

V(CO2) - ?

Решение:

C6H12O6 + 6O2 => 6CO2 + 6H2O

n=m/M

M(C6H12O6) = 6×12 + 12 + 6×16 = 180 г/моль

n(C6H12O6) = 450/180 = 2,5 моль

n(CO2) = 6n(C6H12O6) = 6 × 2,5 = 15 моль

V=Vm

Vm = 22,4 л/моль

V(CO2) = 15 × 22,4 = 336 л

Ответ: 336 л