Питання 1 Відповіді ще не було Макс. оцінка до 1 Не поміченоВідмітити питання Текст питання До

складу солей завжди входять: a. атоми Гідрогену b. атоми металів і кислотний залишок c. тільки атоми металів d. гідроксильна група - ОН Питання 2 Відповіді ще не було Макс. оцінка до 1 Не поміченоВідмітити питання Текст питання Прочитай твердження і обери правильну відповідь: І. Реакцією H2+Cl2 можна добути соляну кислоту ІІ. Натрій взаємодіє з водою за звичайних умов і утворює луг a. обидва твердження помилкові b. правильне лише І твердження c. обидва твердження правильні d. правильне лише ІІ твердження Питання 3 Відповіді ще не було Макс. оцінка до 1 Не поміченоВідмітити питання Текст питання У дві пробірки налили розчин сульфатної кислоти. В першу пробірку опустили цинкову пластинку, а в другу срібну. Оберіть твердження, яке описує події в обох пробірках. a. в першій пробірці виділяється газ, а в другій ознак реакції немає b. в обох пробірках проходить реакція з виділенням газу c. в першій пробірці немає ознак реакції, а в другій виділяється газ d. ознак реакції немає в обох пробірках

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлычев Захар.

Объяснение:

Питання 1

До складу солей завжди входять:

b. атоми металів і кислотний залишок

Питання 2

І. Реакцією H2+Cl2 можна добути соляну кислоту

ІІ. Натрій взаємодіє з водою за звичайних умов і утворює луг

c. обидва твердження правильні

H2 + Cl2 = 2HCl

2Na + 2H2O = 2NaOH + H2↑

Питання 3

У дві пробірки налили розчин сульфатної кислоти. В першу пробірку опустили цинкову пластинку, а в другу срібну. Оберіть твердження, яке описує події в обох пробірках.

a. в першій пробірці виділяється газ, а в другій ознак реакції немає

H2SO4 + Zn = ZnSO4 + H2↑

H2SO4 + Ag≠