СРОЧНООТДАМВСЕБАЛЛИ!!!!13г цинку розчинили в розчині етанової кислоти масою 200г. Визначити масову

частку етанової кислоти в розчині ТОКО РОЗПИШИТЕ ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Наталья.

Відповідь:

Дано:
m(р.р.) =13г
m(р-н) = 200г
Знайти:

w(р.р)-?
Розв'язування
w(р.р.) = m(р.р.)/m(р-н) * 100%
w(р.р.) = 13г/200г * 100%= 6,5%

Пояснення:

m(р.р.) - маса розчиненої речовини
m(р-н) - маса розчину
w(р.р.) - масова частка розчиненої речовини(в даному виподку етанової кислоти)

Отвечает Orynbasar Akerke.

Ответ:

94%

Объяснение:

Дано:

m(Zn)=13г

m(CH₃COOH)=200г

Знайти:

ω(CH₃COOH)

Розв'язання:

У нас утворюється розчин цинку в оцтовій (етановій) кислоті, тоді:

m(р-ну)=m(Zn)+m(CH₃COOH)=13г+200г=213г

ω(CH₃COOH)=m(CH₃COOH)/m(р-ну)=200г/213г≈0.94≈94%

Відповідь: 94%