1.Обчисліть масову частку цукру в розчині, який містить 300 г води і 75 г цукру.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кубіцька Віка.

Ответ: 20 %

\large \boldsymbol {} \boxed { \rm \displaystyle W(cukru) = \frac{m(cukru)}{m(H_2O) + m(cukru)} * 100\% = \frac{75}{300 + 75} *100\% = 20~\% }