1. Яка маса води потрібна для приготування 10% розчину, у якому є 30 г цукру. 2. У якій масі 60%

розчину міститься 40 г солі

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Александра.

Ответ:

Объяснение:

1)

Дано:

m(цукру) = 30 г

w(цукру) = 10% або 0,1

Найти: m(р-ну)- ? m(Н2О) -?

1. Обчислимо масу розчину:

m(р-ну) = m(цукру) : w(цукру) = 30 : 0,1 =300 г

2. Обчислюємо масу розчинника (води)

m(Н2О) = m(р-ну) - m(цукру) = 3000 - 30 = 270 г

2)

Дано:

m(солі) = 40 г

w(солі) = 60% або 0,6

Найти: m(р-ну)- ?

1. Обчислимо масу розчину:

m(р-ну) = m(солі) : w(солі) = 40 : 0,6 = 66,7 г