Встановити елемент х у формулі х²О³, коли відомо що W оксигену = 47,05​


Ответы на вопрос

Отвечает Ognevoy Bogdan.

Ответ:

Объяснение:

Формула вищого оксиду третьої групи - E₂O₃

Так як Оксигену у оксиді 3 атоми , то його молекулярна маса складає Мr(О) = 16 * 3 = 48 Складемо пропорцію

М(О) 48 - 47,05%

М(E₂O₃) - 100%

М(E₂O₃) = 48 * 100% :47,05% = 102

Підставимо у формулу

2E + 16 * 3 = 102

2Е + 48 = 102

2Е = 102 - 48

2Е = 54

Е = 54 :2

Е = 27

Цей елемент Алюміній , його молярна маса дорівнює 27