Обчисліть відносні молекулярні маси оксидів: A) ZnO; Б) N2O3​


Ответы на вопрос

Отвечает Греков Валера.

Відповідь:

ZnO = 81; N2O3 = 76

Пояснення:

Mr(ZnO) = 65 + 16 = 81

Mr(N2O3) = (14•2) + (16•3) = 28 + 48 = 76