Срочно помогите пожалуйсто Знайти масову частку солі в розчині, якщо до 720г води додали 5 г

солі, а потім випарували 50 г води.​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитюк Кира.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(H2O) = 720 г

m₁(солі) = 5 г

Найти: w(солі) - ?

Обчислимо  масу  розчину:

m(р-ну.) = m₁(солі) + m(H2O) = 5 + 720 = 725 г

Обчислимо  масу нового розчину:

m(н.р.) = m(р-ну) - m(H2O) = 725 - 50 = 675 г

Вичислимо масову частку солі в новому розчині

w(солі) = m₁(солі) : m(н.р.) * 100% = 5 : 675 * 100% = 0,8%