10. Обчисліть масу солі та води, які містяться в розчині масою 560 г з масовою часткою солі 30%.​


Ответы на вопрос

Отвечает Баламут Аня.

Масова частка солі означає, що 30% розчину є сіллю, а решта 70% є водою.

Щоб обчислити масу солі та води, спочатку знайдемо масу солі, використовуючи масову частку солі та загальну масу розчину.

Маса солі = масова частка солі * загальна маса розчину

Маса солі = 0.30 * 560 г = 168 г

Тепер можемо знайти масу води, віднімаючи масу солі від загальної маси розчину.

Маса води = загальна маса розчину - маса солі

Маса води = 560 г - 168 г = 392 г

Таким чином, в розчині масою 560 г з масовою часткою солі 30% маса солі становить 168 г, а маса води - 392 г.