9.​Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення: метан → етин → етан

→ хлороетан → етанол → вуглекислий газ→ глюкоза.

Ответы на вопрос

Отвечает Лыч Дмитрий.

Ответ:

С+2H2=CH4
2CH4=C2H2+3H2
C2H2+2H2=C2H6
C2H6+Cl2=C2H5Cl+HCl
C2H5Cl+H2O=C2H5OH+HCl
C2H5OH+3O2=2CO2+3H2O
2CO2+2C2H5OH=C6H12O6