Масою розчину 300 г із масовою часткою натрій гідрогенкарбонату (NaHCO3) 1,5%. ДАЮ 50 БАЛЛОВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Басырова Амина.

Ответ:

дано мгід = 300/100*1,5 =4,5 г

м(р-ка) = 300-4,5 = 295,5 г

м(р-ну) 300г

в(гід) 1.5%

Объяснение: