У воді масою 250 г розчинили 25 г солі яка масова частка солі в отриманому розчині (у відсотках)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ермольников Виктор.

Ответ:

≈ 9%

Объяснение:

Дано:

m(H2O)=250 г

m(солі)=25 г

Знайти:

W(р.р.)-?

Розв'язання:

W(p.p.)= m(p.p.)/m(розч.)

m(розч.)= 250 + 25 = 275(г)

W(солі)= 25/275≈ 0.09 або 9%

Відповідь:W(солі) ≈ 9%