Приготували 70г розчину, де масова частка солі становить 50%. Скільки грам солі і який об'єм води в

приготовленому розчині? буду благодарен за ответ​

Ответы на вопрос

Отвечает Микешин Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 70 г

w(cолі) = 50% або 0,5

Найти: m(cолі) - ? m(Н₂О) - ?

m(cолі) = m(р-ну) * w(cолі)  = 70 * 0,5 = 35 г

m(Н₂О) =  m(р-ну) - m(cолі)  = 70 - 35 = 35 г

Густина води : ρ(Н₂О) = 1 г/мл

Об'єм води: V(Н₂О) = m(Н₂О) / ρ(Н₂О) = 35/1 = 35 мл