СРОЧНА Знайти рядок у яку дужках записано валентності тих єлементів що є змінами, валентність

iнших елементів визначте за періодичною системою а) Li+O2 = б) H2O = в) C(IV)+O2= г) CH4+O2=C(IV)..O..+H..O..Вкажіть рівняння реакцій а) сполучення б) розкладу.

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынюк Роман.

Ответ:

a) Li + O2 = LiO2 (cполучення)

б)H2O = H2 + O (розкладу)

в) C + O2 = CO2 (сполучення)

г) CH4 + O2 = CO2 + H2O ( взагалі це реакція обміну, але так як такого варіанту немає то сполучення)