Яка маса солі і води необхідна для приготування 500г розчину з масою часткою солі 10% срочно хелп​


Ответы на вопрос

Отвечает Goncharova Ksusha.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 500 г

w(солі) = 10% або 0,1

Найти: m(солі)- ? m(Н2О) -?

1. Обчислимо масу солі, яка необхідна для виготовлення розчину

m(солі) = m(р-ну)  * w(солі) = 500 * 0,1 = 50 г

2. Обчислюємо масу розчинника (води)

m(Н2О) = m(р-ну) - m(солі) = 500 - 50 = 450 г