Іванко з татом,кожні літні канікули ходять в похід. Вони ретельно виорають погодущоб умови

перебування в лісі були комфортними складають необхідні речі і продукти, готують намет. Тато навчає Іванка готувати смачну їжу приготовлену на вогні,для якої головне вміти правильно посолити страву. Скільки потрібно взяти солі і води, щоб приготувати суп вагою 1400 г з масовою часткою солі 2 %. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА , очень нужно

Ответы на вопрос

Отвечает Губанова Алина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 1400 г

w(солі) = 2 % або 0,02

Найти: m(солі)- ? m(Н2О) -?

1. Обчислимо масу солі, яка необхідна для виготовлення розчину

m(солі) = m(р-ну)  * w(солі) = 1400 * 0,02 = 28 г

2. Обчислюємо масу розчинника (води)

m(Н2О) = m(р-ну) - m(цукру) = 1400 - 28 = 1372 г