Обчислити масу розчиненої речовини в розчині барій нітрату, масою 180 г з масовою часткою 10%, якщо

до нього долили воду об'ємом 220 мл.​ Даю 50 балів!

Ответы на вопрос

Отвечает Куличенко Андрей.

m(H2O)=V•p= 220•1=220г

w(Ba(NO3)2)= m((Ba(NO3)2)/m(розч)

m(розч)= 180+220=400г

w(Ba(NO3)2)= (180•0.1)/400= 18/400= 0.045 (4.5%)

Помилка в умові, замість маси треба знайти масову частку розчиненої речовини в новому розчині, бо інакше це задача не логічна.