Відносна густина за воднем деякого ароматичного вуглеводню дорівнює 39.Вихначити формулу плолукт і

назвати її. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Немчёнок Илья.

Ответ:

Объяснение:

Загальна формула ароматичних вуглеводнів - CnH2n-6

Mr(CnH2n-6) = D(Н2) * Mr(Н2) = 39 * 2 = 78

12n + 2n - 6 = 78

14n = 78 + 6

14n = 84

n = 84 : 14

n = 6

Формула С₆H₆ - бензол