Вкажіть речовини, з якими може реагувати хлоридна кислота: ACu,CuO,Cu(OH)2 БMg,Mg(OH),MgCO3

ВAg,NaOH,Na2O ГNaNO3,Cu,AgNO3

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алина.

Відповідь:

БMg,Mg(OH),MgCO3

Mg+2HCI=MgCI2+H2

Mg(OH)2+2HCI=MgCI2+2H2O

MgCO3+2HCI=MgCI2+CO2+H2O

Пояснення: